×
+
פלזמה ליפטינג

כל טיפול שלישי

בהנחה של 40%

פלזמה ליפטינג

פלזמה ליפטינג זוהי שיטה טבעית להצערת עור הפנים. על מנת לבלום את תהליך הזדקנות העור יש להפעיל את מנגנוני התחדשות התאים. שיטת הטיפול מבוססת על ניצול הרזרבות שהגוף שומר. טיפול פלזמה ליפטינג מומלץ על ידי מיטב המומחים ממרפאתנו AB-AESTHETICS הממוקמת בבאר שבע כאחד הטיפולים הטבעיים והבטיחותיים ביותר שקיימים בתחום. החומר המוזרק מכיל את הפלזמה של המטופל עצמו. פירושו של דבר שהחומר המוזרק אינו "פולש זר" שהיה עלול לעורר את מערכת החיסון ולגרום לתגובות בלתי רצויות.

הטיפול מתבצע על ידי רופאים מוסמכים בלבד תוך השגחה ומעקב צמודים בכל שלבי הטיפול, החל מלקיחת כמות דם זעירה, עיבוד הדם שנלקח בצנטריפוגה לצורך הפקת כמות הפלזמה הנדרשת לטיפול ועד להכנסת החומר המופק לתוך כלים סטריליים והוצאתו לקראת הטיפול.

הזרקות פלזמה ליפטינג משמשות לטיפול בבעיות קוסמטיות רבות, טיפול מונע נשירת שער ולאחרונה אף לטיפול בצלוליטיס.

עם השלמת סידרת טיפולי פלזמה ליפטינג תוכלו ליהנות ממספר תוצאות נפלאות כגון:

- שיפור ניכר של מרקם העור;

- העלמת אקנה ופיגמנטציה;

- מניעת צניחת עור הפנים תוך השגת מראה חלק ומוצק של העור;

- מתיחת עור הפנים;

- השבת אלסטיות והענקת לחות וזוהר;

- החלקת קמטי אף-שפה;

- תחושה כללית של קלילות ואנרגיה;

כיצד פועל החומר המוזרק?

הפלזמה המוזרקת שעשירה בטסיות מעוררת תגובות ביוכימיות. כתוצאה מכך, היא גורמת להתחדשות העור, לרבות שכבותיו העמוקות, תוך ניצול מנגנוני החידוש הטבעי של תאי העור. ניכר שיפור בהזנת העור וישנה עלייה בכמות הקולגן והאלסטין אשר הימצאותם הינה הכרחית להאטת תהליך הזדקנות העור. תוך זמן קצר תתקבל תוצאה מיטבית ויורגש שיפור מרקם העור.  פלזמה ליפטינג הינו הטיפול האולטימטיבי למיצוק והצערת העור באופן טבעי ויעיל.

טיפולי פלזמה ליפטינג במרפאת  AB-AESTHETICS   זוהי בחירה נבונה להשגת מראה עור בריא וצעיר!

נשמח לראותכם במרפאתנו ולהעניק לכם טיפולי פלזמה ליפטינג ברמה הגבוהה ביותר!

טיפולי פלזמה ליפטינג במרפאת AB-AESTHETICS זוהי בחירה נבונה להשגת מראה עור בריא וצעיר!

AB-AESTHETICS
בבאר שבע

פרטי קשר

אודות הקליניקה

לקליניקה לרפואה אסתטית – AB-aesthetics הממוקמת בבאר שבע ניסיון מקצועי רב ומוניטין מוכח בתחום הרפואה האסתטית. אנו מעניקים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים, לנשים ולגברים, בטכנולוגיות המתקדמות ביותר!

AB-aesthetics- מרפאה לקוסמטולוגיה ורפואה אסתטית בבאר שבע, העומדת בדרישות רפואיות גבוהות, וגישות מורחבות לנושא הבריאות, צעירות ויופי.

הקליניקה נוסדה על ידי ד"ר אלכסנדר בראילובסקי, הרופא המומחה ברפואה כללית, עם 16 שנות ניסיון מקצועי בתחום הרפואה האסתטית. הוותק הכולל של ד"ר בראילובסקי בתחום הרפואה מסתכם ב-37 שנים אשר מתוכם כ-21 שנה בישראל. ד"ר אלכסנדר בראילובסקי הינו בעל הסמכה לביצוע טיפולים מטעם היצרנים המובילים בתחום. הקליניקה לרפואה אסתטית Ab-aesthetics מעניקה מגוון רחב של טיפולי אנטי אייג'ינג לעור הפנים והגוף וכן טיפולים להסרת פגמי עור שונים וטיפולים בבעיות נוספות.

כל הטיפולים בקליניקה מתבצעים על ידי מיטב המומחים בתחום הרפואה האסתטית. הטיפולים הינם בטוחים לגמרי ותוצאותיהם הינן ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

להמשך הקריאה

יצירת קשר

השאירו את פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

© 2020-2021 AB-aesthetics. All rights reserved. Site developed by G-Partner.